Punta Cana - Hotel Iberostar Punta Cana *****Poloha: Hotel se nachází ve východní části Dominikánské republiky, v oblasti Punta Cana, přímo u krásné pláže Bavaro pokryté bílým pískem. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno cca 23 km. Městečko El Cortecito cca 5 km, nákupní možnosti také v okolí hotelu, golfové hřiště cca 3 km.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A PLÁŽOVÉ OSUŠKY ZDARMA, BAR NA PLÁŽI . Motorizované vodní sporty za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, dvě hlavní restaurace, šest restaurací s obsluhou (steaková, americká, mexická, gurmánská, mořské plody, asijská), bar, bar u bazénu, bar na pláži, dva bazény, dětský bazén, denní a večerní animační programy, miniklub, konferenční místnost, obchod se suvenýry, minimarket, diskotéka.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách a na pokojích), slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, stolní tenis, tenis, šipky, aerobik, vybrané vodní sporty.
Za poplatek: Spa centrum, masáže, potápění, golf.

Doporučujeme: Kvalitní pětihvězdičkový hotel mezinárodního řetězce Iberostar se nachází na východním pobřeží Dominikánské republiky, přímo u oblíbené pláže Bavaro. Hotel disponuje celkem 427 komfortně zařízenými pokoji a hoteloví hosté si mohou užít špičkovou gastronomii v mnoha hotelových restauracíh, relaxovat v oceňovaném Spa centru, zúčastnit se zajimavých aktivit v rámci hotelových animačních programů nebo si zahrát golf na nedalekém 18jamkovém golfovém hřišti Iberostar Bavaro Golf Club.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto (povinné příplatky):
• vstupní turistická karta (orientační cena cca 10 USD/osoba, platba při příletu do destinace nebo před odletem online na https://www.dgii.gov.do/Tturistaweb/ )

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/osoba /pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 913 Kč/osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 613 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: all inclusive

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, večeře v některé z tématických restaurací po předchozí rezervaci, během dne lehké občerstvení. Neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00 až 03:00 h). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Ubytování: hotel *****

Prostorné standardní pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem do zahrady disponují sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) a jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.


19.04. - 29.04.21 pondělí - čtvrtek
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 18% 58 790 Kč 48 490 Kč
cena za 11 dní (9 nocí)