Květinové korzo a Den krále v Amsterdamupark Keukenhof - Marken - Volendam - Zaanse Schans - Amsterdam

Doprava: autokarem

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma: Praha, Plzeň, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady

Ubytování: hotel ****

Ubytování je zajištěno u Volendamu v hotelu Van Der Valk**** s bazénem, krytým bazénem, fitness studiem a wellness zónou ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, klimatizací. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
2. den: V ranních hodinách příjezd do největšího a nejslavnějšího květinového parku Keukenhof , kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 miliónů cibulovin, především různorodých tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu je vše v plném květu, park hraje všemi barvami a jedná se tak o nezapomenutelný zážitek. V odpoledních hodinách projede kolem parku světově proslulé Květinové korzo, přehlídka alegorických vozů ozdobených květinami všeho druhu, tentokrát na téma „Svoboda“. V podvečerních hodinách přejezd na hotel u Volendamu, kde budete obě noci ubytování, možnost relaxace a využití služeb 4* hotelového komplexu.
3. den: Hned ráno navštívíme sýrovou farmu v okolí Volendamu a dozvíme se vše o výrobě holandských sýrů, ochutnávka s možností nákupu. Přejedeme do Markenu, rybářského městečka s dřevěnými domečky na kůlech. Fakultativně se přeplavíme lodí přes Markermeer, původně mořský záliv, dnes jezero, do Volendamu. Volendam je další klenot Holandska, historické rybářské městečko, staré centrum s malebnými domečky. K největším atrakcím města patří tradiční kroj, který si můžete vyzkoušet, ale doporučujeme zde ochutnat i místní rybí speciality.
4. den: Po snídani odjedeme do Zaanse Schans , skanzenu s větrnými mlýny, kde je soustředěno vše, co byste chtěli v Holandsku vidět. Zbytek dne strávíme prohlídkou Amsterdamu. Tento den se slaví Den krále, kdy se celé město obléká do oranžové barvy a je nádherně vyzdobeno, projdeme přes náměstí Dam, zavítáme na bleší trhy, v centru města probíhá mnoho koncertů a zábavného programu a tak si tento den užijeme “živo“ velkoměsta, na počest krále. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

duben 2020

24.04. - 28.04.20 pátek - úterý
snídaně autokarem (Praha)
8 790 Kč
cena za 5 dní (2 noci)
(TourOperátor: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • 2 ubytování
  • 2 snídaně
  • doprava luxusním autokarem
  • služby českého průvodce
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu, místní dopravu, ochutnávky, vstupy, fakultativní služby cca 80 EUR
  • cestovní pojištění a proti stornu (max. plnění 12500 Kč) (příplatek: 230 Kč)
  • jednolůžkový pokoj (příplatek: 2400 Kč)