Punta Cana - Hotel Dreams Royal Beach *****Poloha: Velice oblíbený a luxusní hotelový komplex se nachází na východním pobřeží ostrova v oblasti Punta Cana, přímo u krásné písčité pláže. Vzdálenost od letiště je cca 14 km. V blízkosti hotelu se nachází pět golfových hřišť.

Pláž: Široká písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA .

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, osm restaurací (dvě bufetové restaurace, pět à la carte, snackgrill na pláži), jedenáct barů, tři bazény, miniklub pro děti, denní a večerní animační programy, obchod se suvenýry, minimarket, diskotéka.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách a na pokojích), slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, stolní tenis, tenis, šipky, aerobik, vybrané vodní sporty.
Za poplatek: Spa centrum, masáže, potápění, golf, osvětlení tenisových kurtů.

Doporučujeme: Luxusní hotel skládající se z několika budov obklopených zelenou tropickou zahradou na proslulé pláži Bavaro, která jistě uspokojí každého hosta a zároveň nabízí všem svým hostům služby Unlimited Luxury.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto (povinné příplatky):
• vstupní turistická karta (orientační cena cca 10 USD/osoba, platba při příletu do destinace nebo před odletem online na https://www.dgii.gov.do/Tturistaweb/ )

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/osoba /pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 913 Kč/osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 613 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: all inclusive

Služby all inclusive UNLIMITED LUXURY zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy a večeře), dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Ubytování: hotel *****

Dvoulůžkové pokoje PROMO umístěné v zahradě s větší vzdálenosti k pláži s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek) a kávovarem. Hotel dále nabízí pokoje Deluxe s výhledem do zahrady nebo na bazén a pokoj Deluxe s přímým vstupem do bazénu na vyžádání a za příplatek.


19.04. - 29.04.21 pondělí - čtvrtek
all inclusive letecky (Praha)
57 790 Kč
cena za 11 dní (9 nocí)