Punta Cana - Hotel Bahia Principe Luxury Ambar *****Poloha: Hotel se nachází ve východní části Dominikánské republiky, v oblasti Punta Cana, cca 20 km od letiště. Golfové hřiště je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Přímo u písčité pláže .

Pláž: Dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Nemotorové vodní sporty, motorové vodní sporty, potápění a šnorchlování za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, čtyři restaurace, tři bary, bazén, diskotéka. Klienti tohoto hotelu mají možnost využívat vybavení i služby sousedního hotelu Gran Bahia Principe Punta Cana.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: Spa centrum, masáže, potapěčské centrum, fitness, golfové hřiště, casino.

Doporučujeme: Luxusní hotel skládající se z několika třípatrových vilek obklopených zelenou tropickou zahradou a svou velmi přátelskou atmosférou jistě uspokojí každého hosta. Nabízené kvalitní služby a luxusní zázemí klientům umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou. Hotel je určen pro osoby starší 18 let.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto (povinné příplatky):
• vstupní turistická karta (orientační cena cca 10 USD/osoba, platba při příletu do destinace nebo před odletem online na https://www.dgii.gov.do/Tturistaweb/ )

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/osoba /pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 913 Kč/osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 613 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: all inclusive

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy a večeře), dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Ubytování: hotel *****

Junior Suite Deluxe s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, trezorem (za poplatek).


19.04. - 29.04.21 pondělí - čtvrtek
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 9% 64 290 Kč 58 290 Kč
cena za 11 dní (9 nocí)