Royal Paradise Beach Resort *****Poloha: Royal Paradise Beach Resort & Spa je luxusní pětihvězdičkový hotel, který se rozprostírá v jižní části ostrova Thassos 2 km od centra městečka Potos přímo u krásné pláže.

Pláž: Písečná pláž (místy oblázky). Lehátka, slunečníky a plážové osušky poskytuje hotel zdarma.

Sport a zábava: Na pláži v Pefkari cca 5 km směr Potos, vodní sporty za poplatek. Možnost pronájmu auta nebo motocyklu prosřednictvím delegáta CK.

Kategorie:
Oficiální kategorie LUX

Transfer:
Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 130 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 60-70 min. busem po ostrově).

Předpokládaný letový řád:
Předpokládaný letový řád: linka QS 2208/9, Praha 11:00 - 14:05 Kavala 14:55 - 16:20 Praha. Časy LT.

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ formou bufetu v hotelové restauraci. Za příplatek POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel *****

Dvoulůžkový pokoj standard s výhledem na hory (DBL) s možností jedné přistýlky, klimatizace, sat. TV, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, pantofle, bezpečnostní schránka zdarma, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Pokoj s výhledem na moře za příplatek. Na vyžádání dvoulůžkové pokoje Superior s výhledem do zahrady nebo na moře, které umožnují ubytování až 4 osob nebo pokoje Royal s výhledem na moře, s terasou a venkovní vyhřívanou výřivkou.

Maximální obsazení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL): 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL-SV): 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem do parku (DBL-Superior): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě.
Dvoulůžkový pokoj Superior s výhledem na moře (DBL-SV Superior): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě.
Dvoulůžkový pokoj Royal s výhledem na moře, terasou a výřivkou (DBL-SV Royal): 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, lobby bar, bar u bazénu, restaurace A la carte, výtahy, centrální bazén s mořskou vodou, dětský bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, obchod se suvenýry, zlatnictví.


srpen 2021

23.08. - 30.08.21 pondělí - pondělí
snídaně letecky
30 290 Kč
cena za 8 dní
30.08. - 06.09.21 pondělí - pondělí
snídaně letecky
26 290 Kč
cena za 8 dní

září 2021

06.09. - 13.09.21 pondělí - pondělí
snídaně letecky
24 890 Kč
cena za 8 dní
13.09. - 20.09.21 pondělí - pondělí
snídaně letecky
24 390 Kč
cena za 8 dní

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • Wi-Fi připojení v prostorách lobby baru a bazénu, šipky, obří šachy, badminton, stolní hry (šachy, backgammon, karty). Vstup do SPA centra - gym, hamam, sauna, vnitřní bazén

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S+P od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu a s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě
  • SPA centrum - masáže a procedury, tenisové kurty, internetové služby, stolní tenis, pokojová služba, čistírna a prádelna, konferenční a zasedací místnost, hlídání dětí (na vyžádání)