Thassos Grand Resort *****Poloha: Thassos Grand Resort je nový luxusní 5hvězdičkový hotel přímo u pláže. Leží v malé zátoce Agios Ioannis v jižní části ostrova Thassos, má soukromou pláž omývanou tyrkysovými vodami Egejského moře, stoleté olivovníky a skýtá nádherný výhled na posvátnou horu Athos. Starobylost místa představují starobylé ruiny staré více než 3000 let.

Pláž: Resort se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže, lehátka poskytuje hotel zdarma.

Kategorie:
Oficiální kategorie LUX

Internetové stránky hotelu:
https://thassosgrandresort.com

Předpokládaný letový řád:
Předpokládaný letový řád: linka QS 2256/7, Praha 11:40 - 14:45 Kavala 15:35 - 17:00 Praha. Časy LT.

Stravování: polopenze

POLOPENZE - snídaně a večeře v hotelové restauraci.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel *****

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, všechny pokoje a apartmány s prostorným balkonem nebo terasou s výhledem na moře, hory nebo do zahrady. K vybavení patří vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a vanou, fén), župan a pantofle, centrální klimatizace, minibar, 43 "LED televizor, na stěně USB a HDMI zásuvky pro sledování vlastního video obsahu, interaktivní IP TV, Wi-Fi připojení k internetu, telefon s přímou volbou, zařízení na přípravu čaje a kávy s denním doplňováním, manželská postel nebo oddělené postele s pohodlnými matracemi z paměťové pěny, bezpečnostní schránka. Dětská postýlka zdarma na vyžádání. Pokoje typu superior s výhledem na moře nejsou umístěny přímo u moře, ale vzhledem ke specifické krajině zálivu nabízejí nádherný výhled směrem k moři. Pokoje s výhledem na pláž a na bazén se nacházejí v první linii u moře nebo u bazénu. Resort nabízí celkem 161 pokojů, 8 apartmánů, 2 prezidentská apartmá a 2 vily se soukromými bazény ve 14 budovách. Hotel také nabízí pokoje pro zdravotně postižené se snadným a pohodlným přístupem ke všem zařízením hotelu.

Maximální obsazení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory nebo zahrady (DBL Garden View): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL Sea View): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj u pláže nebo bazénu (DBL Beach / Pool Front): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.

Vybavení:
Vstupní hala s 24 hod. recepcí, lobby, hlavní restaurace, taverna, bar, bar u bazénu, plážový bar, 2 venkovní bazény (hlavní velký a malý pro děti), fitness, dále lázně a wellness, parkoviště a animace pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.


srpen 2022

29.08. - 05.09.22 pondělí - pondělí
polopenze letecky
31 390 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

září 2022

05.09. - 12.09.22 pondělí - pondělí
polopenze letecky
31 190 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
12.09. - 19.09.22 pondělí - pondělí
polopenze letecky
27 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14/21 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu nebo K5S+P i s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě
  • Půjčovna aut, pokojový servis, SPA centrum, kadeřnictví, holičství, prádelna, doktor na zavolání