Royal Palace Helena Sands *****Poloha: Luxusní resort má ideální polohu a je umístěný v krásně udržovaném rozlehlém areálu přímo u pláže v severní části letoviska Sluneční pobřeží. Od pláže jej dělí pouze pobřežní komunikace - místní promenáda. Areál je složený z hotelu Royal Palace Helena Sands, Royal Palace Helena Park a z několika vil, ve svěžím prostředí v blízkosti přírodního potoka s malebnými mosty. Do historického městečka Nesebaru cca 8 km. Můžete využít turistický vláček, místní autobusovou dopravu, lodní taxi.

Pláž: Vzdálenost - přímo u pláže, od které je oddělen pouze zahradou a místní plážovou promenádou. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové osušky zdarma (na kauci), vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard s výhledem na hotel Fiesta (DBL - Fiesta Hotel View): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL Sea View): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Jednolůžkový pokoj s výhledem na hotel Fiesta (SGL - Fiesta Hotel View): 1 dospělý.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.

Internetové stránky hotelu: https://www.helenaresort.com

Stravování: polopenze

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Ubytování: hotel *****

Dvoulůžkové pokoje Standard s výhledem na hotel Fiesta (DBL Fiesta Hotel View), velikost cca 45m2, možnost jedné přistýlky (sofa), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu; za poplatek minibar. Bezpečnostní schránka zdarma, Wi-Fi nebo kabelové připojení zdarma, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (DBL Sea View), velikost cca 45m2, možnost jedné přistýlky (sofa), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, telefon, balkon nebo terasu; za poplatek minibar. Bezpečnostní schránka zdarma, Wi-Fi nebo kabelové připojení zdarma, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Na vyžádání a za příplatek Junior Suite (65 m2) - velký pokoj, který se skládá z ložnice a oddělené obývací obývací části s možností 2 přistýlek (sofa) odděleným nebo jednoložnicový apartmán (75 m2) - jedna ložnice a obyvácí pokoj s možností 2 přistýlek (sofa).

Vybavení: Vstupní hala, recepce, výtah, hlavní restaurace Poseidon, a la carte restaurace Delfin, bar, bar u bazénu, konferenční místnost, Wi-Fi v lobby zdarma, terasa s bazénem, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský koutek, osušky za vratný depozit.


14.06. - 21.06.23 středa - středa
polopenze letecky
25 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.06. - 21.06.23 středa - středa
polopenze letecky (Brno)
25 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.06. - 21.06.23 středa - středa
polopenze letecky (Ostrava)
25 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování 7 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,
  • Wi-Fi připojení v lobby baru a na pokoji, fitness a vnitřní bazén, stolní tenis, šipky, šachy

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu
  • Billiard a SPA centrum, tenisové kurty, minigolf, čistírna, podzemní parkoviště, pokojová služba