Duni 1 ***Poloha: Rodinný hotel Duni 1 leží v první linii u severní pláže, od které je oddělen pouze písečnými dunami. Do loňského roku se tato budova nazývala Duni 2, ale pro letní sezónu 2023 ji majitel přejmenoval na "1" jako budovu hlavní. Hotel je součástí komplexu Dunes, který se skládá ze tří budov (Duni 1, Duni 2 a Duni 3). Do centra letoviska městečka Primorsko je to příjemnou procházkou cca 5 min. Primorsko je malebné přímořské městečko na jižním pobřeží, které se v průběhu let rozrostlo na známé turistické centrum. Nachází se přibližně 50 km jižně od Burgasu. Rozkládá se na poloostrově, k němuž přiléhají dvě nádherné písečné pláže - jižní a severní.

Pláž: Vzdálenost hotelu od severní pláže je cca 100 m (pouze přes písečné duny). Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, je vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 5-6 Lv/1 kus, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek cca 5-6 Lv/1 kus, masáže na pláži, občerstvení. V letovisku se nachází aquapark, tenisové kurty, půjčovna aut, kol a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. V sezóně je možno využit turistický vláček jezdící do Kitenu nebo k rezidenci Perla. Centrum letoviska Primorsko cca 5 min chůzí.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Apartmán čtyřlůžkový s výhledem na moře (APT4): 4 dospělí / 4 dospělí + 1 dítě.

Transfer: Předpokládaný transfer u leteckých zájezdů z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ - formou bufetu v hotelové restauraci. Za příplatek POLOPENZE - snídaně a večeře fornou bufetu. Večeře je včetně nealkoholických nápojů z postmixu, vína a piva.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje (DBL), některé s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), individuálně ovládaná klimatizace, TV, malá lednice a balkon. Čtyřlůžkové apartmány (APT4) - předsíň, 2 dvoulůžkové ložnice, jedno sociální zařízení (koupelna+WC), individuálně ovládaná klimatizace a TV v každé ložnici, lednice (pouze v jednom pokoji) a balkon. Možnost jedné přistýlky. Vstup na balkon z obou ložnic. Výhled na moře.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, menší dětské hřiště, denní bar, venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Informační hodiny delegáta CK Bulgariatour 5x v týdnu přímo v hotelu, kdy se můžete blíže seznámit s pobytovým místem, poskytovanými službami a možnostmi fakultativních výletů.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Wi-Fi připojení u recepce, bezpečnostní schránka na recepci zdarma
  • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu