Korčula - Marko Polo Aminess hotel ****Marko Polo Aminess hotel

Hotel je pojmenován po jednom z nejslavnějších mořeplavců a je ideálním útočištěm pro cestovatele z celého světa.

Nachází se ve svahu nad mořem a oblázkovými plážemi. Jeho poloha Vám poskytne jedinečný výhled na renesanční město Korčulu, kam se od hotelu dostanete 10minutovou příjemnou procházkou. Hotel je 3patrový se 2 výtahy a je plně klimatizovaný.

Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, typu Standard, Comfort, Superior a jsou orientované jak na mořskou stranu, tak do parku. Pokoje mají SAT/ LCD TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, klimatizaci, WI-FI. Všechny pokoje mají pouze tzv. francouzské okno, jen suity jsou s balkonem.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou, aperitiv bar, lobby bar, WI-FI, parkoviště pro limitovaný počet aut, venkovní bazén, tenisové kurty, úschovna kol, wellness centrum. Pláž je oblázková, místy s betonový platy, vzdálená cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů: kajaky, šlapadla, plachetnice, windsurfing, motorové čluny. Hotel organizuje i hudební a zábavní večery.

Doplňující informace k autobusové dopravě:

Autobus na ostrov Korčula nezajíždí, trajektem z přístavu Orebič cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Dominče do místa ubytování ve městečku Korčula NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).  Do hotelu Marko Polo, který je vzdálený cca 2 km od přístavu Dominče, je možné dojít pěšky.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu, klimatizován celý hotel, aperitiv bar, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, lobby-aperitiv bar, výtah, parkování, úschovna jízdních kol, restaurace, recepce.

Sport a zábava: animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, windsurfing, půjčovna jachet a plachetnic, půjčovna šlapadel, tenisové dvorce, minigolf.

Dítě do 7 let na přistýlce v pokoji Comfort (SS2) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dětská postýlka (na vyžádání) - ZDARMA.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 30.4. SLEVA 20% (SPO -20%) Z CENY UBYTOVÁNÍ V TERMNÍNECH 1.6.-20.7.2024 !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO SENIORY 65+ SLEVA 10 % v termínech do 13.6. a od 13.9.2024! Slevy se nesčítají. Sleva není zahrnutá v ceně.

Destinace: Patří k nejcennějším městským památkovým rezervacím na chorvatské přímoří. Stará část Korčuly leží na vyvýšeném poloostrůvku spojeném s pevninou jen úzkou šíjí. Je ze všech stran obklopena hradbami ze 14.-16. stol. Na obejití hradeb je třeba 15-20 minut. Z opevnění vynikají čtyři národní věže, válcové bašty, z nich je nejmohutnější Barbarigo v přístavu. Hradby jsou přerušeny dvěma branami, a to Mořskou branou a Pevninskou branou. Střed starého města tvoří na nejvyšším bodě Strossmayerovo náměstí s goticko-renesanční katedrálou sv. Marka ze 16.-17. stol. Součástí je baptisterium ve zvonici katedrály. Sousední Opatský palác s opatskou klenotnicí, cenné liturgické předměty, obrazy, sochy aj. Komplex náměstí doplňuje nejstarší korčulský kostel, kostel sv. Petra ze 14. stol. V blízkosti je dům, kde se údajně narodil slavný cestovatel Marco Polo - dům se však nedochoval, zůstala jen věž (pozorovatelna), kde je mu věnována expozice.

srpen 2024

30.08. - 08.09.24 pátek - neděle
polopenze autokarem
19 148 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)

září 2024

06.09. - 15.09.24 pátek - neděle
polopenze autokarem
18 693 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)
13.09. - 22.09.24 pátek - neděle
polopenze autokarem
15 963 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)
20.09. - 29.09.24 pátek - neděle
polopenze autokarem
15 963 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

 • doprava ze základních míst (další za příplatek)
 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - snídaně i večeře švédský stůl
 • pobytová taxa
 • úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • klimatizace
 • závěrečný úklid
 • WI-FI

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • dětská postýlka (na vyžádání) - ZDARMA