Baška je umístěna na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Nachází se v kultivovaném údolí, obklopena pohořími, která jakoby chránila ze všech stran jedinečnou štěrkopískovou pláž dlouhou 2 km. Je jedna z největších a nejkrásnějších na Jadranu. Pláž je obzvlášť vhodná pro děti a neplavce. Baška je bohatá kulturními i historickými památkami. Turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren, obchodů, které jsou rozmístěny podél 4 km dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Bašku dnes navštíví ročně více jak 100 000 turistů. Zajímavostí je na Bašce i to, že první moderní hotel zde postavil v roce 1911 Čech Emil Geistlich. Baška získala v roce 2003 2. místo v soutěži o nejlepší ostrovní město.
Poloha: do 50 m od moře
Vybavení: WI-FI k dispozici dle popisu, aperitiv bar, restaurace á la carte, bar na pláži.
Sport a zábava: plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, windsurfing, cyklistika, škola potápění, fitness studio, turistika, sportovní centrum, horolezectví.
Destinace: Adria Valamar vila pokoje
Adria Valamar vila se nachází vedle pláže Vela Plaža v zálivu Baška na jihu ostrova Krk.
Hotel je zcela klimatizovaný a nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Krásná oblázková pláž s kulisou skalnatých kopců je ideální pro dlouhé dny zábavy na slunci, osvěžující koupele v křišťálově čisté vodě a večerní procházky po pulzující promenádě. Užijte si pohodlí a vřelou atmosféru svého ubytování a maximálně využijte vynikající zařízení dostupné v nedalekém Sunny Baška Hotel by Valamar, včetně vnitřních a venkovních bazénů, wellness, fitness, půjčovny kol a show-cooking restaurace.
APT 2+2, balkon, pohled park (31-44 m2) - ložnice s francouzským lůžkem, denní místnost s pohovkou, koupelna s vanou, kuchyňský kout vybavený (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí)
APT 4+2, balkon, pohled park (48-53 m2) - 2 ložnice s lůžkem typu queen, denní místnost se 2 pohovkami, 2 koupelny (jedna se sprchou, druhá s vanou), kuchyňský kout vybavený (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí)
APT 4+2, balkon, pohled moře (54-69 m2) - - 2 ložnice s lůžkem typu queen, denní místnost se 2 pohovkami, 2 koupelny (jedna se sprchou, druhá s vanou), kuchyňský kout vybavený (sporák, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí)
Vybavení apartmánů: klimatizace, LCD SAT TV, trezor, vysoušeč vlasů, telefon, přístup k internetu, minibar (na vyžádání)
Pokoj 1/2+1, balkon, pohled park (28 m2) - ložnice s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, koupelna s vanou
Pokoj 1/2+1, balkon, pohled moře (29 m2) - ložnice s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, koupelna s vanou
Vybavení pokojů: klimatizace, LCD SAT TV, trezor, vysoušeč vlasů, telefon, přístup k internetu, minibar (na vyžádání)
Služba Sunny Breakfast & Brunch od 7:00 do 13:00 v hotelu Sunny Baška hotel by Valamar:
• možnost vícenásobného vstupu do restaurace
• nealkoholické nápoje z nápojového automatu zahrnuty v ceně při jídle (samoobsluha)
• káva vynikající kvality (samoobsluha)
• tematické bufetové zastávky: koutek ostrovních lahůdek, pekárna, zdravý koutek, pizza koutek, zákusek, coffee station, vaječné pokrmy připravované na místě
• brunch zastávky s rozmanitou nabídkou čerstvě připravených pokrmů (polévky, saláty, sendviče, smažené občerstvení,
Atraktivní nabídka sportů: horolezectví, cyklistika, lezení, kajakářství a vodní sporty, půjčovna jízdních kol a skútrů, škola potápění, windsurfing, nabídka místních vodních sportů.
Známá oblázková pláž dlouhá 1800 m (vzdálená 20 m) pláž Vela Plaža, naturistická pláž v Bunculuka Camping Resortu (2 km) – bezplatný vstup pro hosty Corinthia Sunny Hotela by Valamar.
Plážová lehátka a slunečníky (za poplatek), sprchy a převlékací kabinky, sportovní a potápěčské centrum, četnost plážových barů, bister, masáže na pláži (za poplatek), hřiště na plážový volejbal, aquagun (za příplatek)